Kırıkkale Lider Halı Yıkama Antibakteriyel Halı Yıkama

Halı yıkamada en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de kullanılan temizlik maddesinin yapısıdır. Zorlu lekeler dışında halılarımıza vücudumuzdan da ölü deri tozları dökülür. Dökülen bu deri tozları, halınızda gözle görülemeyecek mikroorganizmaların, bakterilerin ve mikropların oluşmasına neden olur. Bu mikroorganizmalar halınızın en derin kısımlarına yerleşir ve düzenli temizlik yapılmadığı takdirde hem sağlığınızı etkileyip hem de halınızın kullanım ömrünü kısaltır. Mikroorganizmaları yok edebilmek için halı temizleme yaparken kullanılan deterjan, sabun ve diğer çeşitli kimyasal maddelerin mikrop ve bakterilere karşı anti bakteriyel özellikli olması halınızın hijyeni ve sizlerin sağlığı için oldukça önemlidir. Bu nedenle Lider halı yıkama tesisimizde halıları temizlerken aynı zamanda kullanılan kimyasal maddelerin yapısına da özen gösteriyoruz.

Halınızın ömrünü uzatmak ve halılarınızı temiz tutup kendi sağlığınızı koruyabilmek adına halı temizliğine dikkat etmelisiniz. Bunun için rutin aralıklarla ve düzenli bir şekilde halıları Lider halı yıkama merkezimize göndermek için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale’de Tüm Bölgelere Ücretsiz Servis
Lider halı yıkama firmamızın ücretsiz servisi ile halınızı kapınızdan alıyoruz. Daha sonra gerekli temizliği sağlayıp, size teslim ediyoruz. Halılarınızı kir durumuna, hassaslığına, büyüklüğüne göre farklı fiyatlandırıyoruz. Daha sonra yıkanacak halıların fiyatını bildiriyoruz. Fiyat onayı aldıktan sonra halınızı yıkıyoruz. Derinlemesine temizlik hizmeti veren firmamızda halılarınızın her birine farklı işlem uyguluyoruz. Bu nedenle istediğiniz temizliği sağladıktan sonra halınızı size teslim ediyoruz. Kuruyan halılar tekrar kirlenmesin diye hemen ambalajlıyoruz. Ardından size belirtilen sürede teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz, bölgelerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için Lider halı yıkama telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale Lider Halı Yıkama Telefon Numarası 0544 211 7071

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba